Імміграція до Манітоби
-
Якщо людина з самого початку не планує жити у Манітобі, однак всеодно подається на імміграцію туди, то це вочевидь брехня. Якщо ж людина насправді планувала жити й працювати в Манітобі, однак вже після приїзду туди, прожила там певний час, роздивилась і передумала - то тут вже випадок з хартії, на яку ви посилаєтеся. Я ж нікого конкретно не звинувачую, а лише констатую факт.
-
Ми з вами не знаємо хто бреше, а хто ні. Гадаю, що візові офіцери те ж не знают майбутнього Але мають якось робити висновки. Певно в них є скорінгова система яка допомагає приймати рішення. В канаді Є хартія прав і свобод яка дозволяє канадійцю жити де завгодно у країні. Провінції не можуть примусити когось жити чи не жити в них, але мають право давати чи не давати сертифікат номініції. Якщо хтось порушує закон, то він має бути покараний відповідними агенціями. Якщо не карають, то закон не порушений. Або нема за що карати. Квебек проводить (проводив) співбесіди у посольстві в Києві французькою мовою. Манітоба робить процес по іншому і це вибір уряду манітоби як це робити. Немає сенсу когось звинувачувати у брехні
-
Are you a permanent resident and want to rent or buy a house? You can learn about these two options in our webinar. During this virtual session, a financial expert from the RBC will speak about these and other important topics you need to know before buying a home. You need to be a registered client to attend. If you are not registered, please click on Register Online here or below to become our client and then write our facilitator Shanshan Wang to attend the webinar at [email protected] www.icmanitoba.com/event/our-settlement-department-invites-you-to-a-webinar-about-how-to-rent-or-buy-a-house/
-
Правда. Однак цьому питанню вже не один рік, як би його не піднімав КУК, а віз і нині там. Як я вже казав, якщо б більшість українських іммігрантів були добросовісними, то може й умови пом'якшили б. Ви самі маєте змогу сконтактувати з імміграційним комітетом КУК та з офіцерами MPNP - можливо саме до ваших аргументів вони прислухаються й ви зможете зрушити це питання з місця.
-
Згоден, щоправда треба розрізняти мух від котлет. Справа у тому, чи брешуть апліканти на момент інтерв'ю з офіцером, а також аплікації за програмою Манітоби. Якщо так - то вони порушують закон, якщо ж ні й вони щиро хотіли іммігрувати до Манітоби, а приїхавши не знайшли собі роботу чи в них дійсно змінилися обставини та їм довелося переїхати деінде - то це інше.
-
Чудово що у вас є вичерпне розуміння внутрішньої політики офіцерів. Проте можна зосереджуватися на відмовках, а можна шукати можливості. Існуванню співпраці КУК та MPNP ми завдячуємо не скептикам, правда? ;)
-
Ну як, все б так, однак були не поодинокі випадки іммігрантів з України, які приїжджали на візит й клялися-божилися, що житимуть у Манітобі. А самі, отримавши номінацію, пройшовши імміграційний процес та отримавши статус PR, після лендінгу в Канаді тікали до Торонто чи Ванкуверу. Тим самим вони зіпсували репутацію українцям, отже наступних аплікантів і КУК, й офіцери MPNP з того часу перевіряють ще ретельніше. Тож якщо такі брехуни були на реальних візитах, то про віртуальні - годі й казати.
-
Друзі, можливо комусь буде корисною наступна інфа. IELTS Paper Baced, в Рівному, 24.04 буде проводитись Британською Радою. Але цей екзамен відкритий, лише для учнів центру Star, на базі якого проводиться екзамен. Хоча, сьогодні цікавилася, для своїх знайомих з іншого міста, то керівник центру сказав, якщо взяти в їх центрі, декілька 3-4 індивідуальних онлайн уроків, то вони можуть дозволити реєстрацію.
-
Ехх, якби все таки дозволили віртуальний ознайомчий візит та онлайн інтерв'ю ;) ...