Імміграція до Манітоби
-
Я колись починав робити мапу корисних місць, коли був на візиті. Можливо, вже не актуальна, бо пройшов рік... Точніше не починав, вона була готова до візиту і я нею користувався ;)
-
Мені здається, що з початку необхідно зібрати дані до купи, а потім вже вирішити куди їх запхати, у яку платформу і тому подібне
-
Я трохи далекий від цього, можливо тут є спеціалісти які більше розбираються в таких питаннях і зможуть щось порадити. Я б міг займатися збором і систематизацією інформації
-
Щось типу вікіпедія?
-
Ми підтримаємо. На якій технічній платформі це краще зробити?
-
Дякую за підтримку. Я звісно спробую, що в моїх силах, хоча б для початку.
-
Доречі, пишіть, які теми ви хочете, щоб ми розкрили у наступних зум конференціях. Наприклад, райони міста та житло, школи та дитячі садочки, медицина та ін.
-
Чудова ідея! Спробуйте написати чорновий варіант, а ми підкорегуємо та підтримаємо. І це можна зробити ще будучи в Україні.
-
Класна ідея! От приїдете за запрошенням КУК і як раз створите таку інструкцію/ресурс, зможете стежити за змінами по всіх пунктах та оновлювати інструкцію при необхідності. Буде великий вклад з вашого боку для українського комьюніті.
-
👍 гарна ідея
-
Дякую організаторам і спікерам. Раціональна пропозиція, підтримую.
-
Дмитре, перш за все, дуже дякую Вам і вашій команді за все, що ви робите. Це дуже цікаво і корисно послухати такі життєві історії людей які уже пройшли цей шлях, зіштовхнулися з певними труднощами та проблемами і своїм досвідом та порадами можуть допомогти іншим уникнути подібних помилок або хоча б мінімізувати їх. У мене побажання не стільки до майбутніх зустрічей, а скоріш загальна пропозиція - можливо було б доцільно зробити якийсь ресурс, щось на зразок "guidelines для новоприбулих", таку собі інструкцію де буде збиратися і систематизувати уся актуальна інформація відносно перших кроків новоприбулих. Розмістити це, скажімо, на сайті КУК в розділі "Імміграція" окремим підпунктом або в якомусь іншому форматі, до якого усі мали б доступ у будь який час. В даній інструкції збирати усю актуальну інформацію, щоб кожен новоприбулий, при бажанні, міг поділитися власним досвідом і порадами. Вчора під час зустрічі наголошували що є кроки які не можна виконати не завершивши попередні етапи, тому важливо щоб ця інформація була структурована у певному порядку, що за чим робити. Для прикладу: Етап 1 - лендінг - проходить в аеропорту, необхідні такі документи ......, потрібно врахувати наступні нюанси ...... Етап 2 - пошук житла - є такі компанії що працюють з новоприбулими (посилання), необхідно зробити те то й те. Етап 3 - оформлення СІН - заявка подається (посилання), необхідні документи ..... і т.д. І так по всіх пунктах - bank account, health card, driving license ... усе з чим стикаються новоприбулі в перші місяці по приїзду. Просто я зараз намагаюся зробити щось подібне для себе але розумію що інформації інколи забагато і не вся вона актуальна, а інколи навпаки бракує, дуже часто вона має загальний характер і можна не врахувати якість дрібні але дуже важливі деталі. Інформація як правило розпорошена і дуже важко у всьому цьому орієнтуватися, тому наявність подібного ресурсу, де буде сконцентрована актуальна інформація, може значно полегшити як планування переїзду майбутніх іммігрантів так і їх перші кроки на канадській землі. Ще раз дуже дякую за вашу роботу. Хороших вихідних.
-
Як на мене, житло на рік без,як то кажуть, помацати руками, це ще та лотерея. Я розумію, що хтось може глянути, але жити вам... Тому виходить, що зняти на бнб на місяць - це без СІН номеру залишишся на 2 місяці... Дилема
-
Звичайно краще зняти житло ще з України, з усіх сторін :) Але якщо не вийшло - то Тетяни варіант норм.
-
О так це нове, нам договір оренди було потрібно тільки для health card
-
Таня, ви їхали, коли SIN можна було оформити фізично в офісі Service Canada і не треба будо договору оренди. Зараз СІН не оформлять без довгострокової оренди, оформлення займає до 25 робочих днів. Без сін майже нічого не зробиш в Канаді. Фактично, час на карантині - майже повністю витрачений
-
Моя порада стосовно ренту апартаментів.. якщо не виходить знайти з України.. то це рентувати на Airbnb десь на місяць (ми порахували що це десь те саме що і рентувати звичайно) та за цей час шукати довгостроковий рент. Ми намагалися зробити це за тиждень, це ну дуууже мало, крім того можуть бути усілякі форс-мажори, як в нас, що чоловік сам шукав, бо старший син захворів перший тиждень, та ми не могли всі разом їздити. Але ж зараз ще карантин, то може й навіть рентувати тимчасове на 1.5 місяця.
-
Це не ріелторські контори, це «домовласні» контори. Тобто вони володіють апартмент білдінгами. Допомога ріелтора щоб зняти квартиру не потрібна.
-
Перепрошую, не побачив відповідей раніше.
-
Ріелтора, про яку йшла мова, звуть Женя Осадча. Також казали про ріелторські контори Broadstreet, Active Management та Skyline Living.
22 Jan 2023, 05:40
38633/239428
4 days ago