Все залежить від роботодавця. Не інакше, ніж в США чи в тій же Україні.
Відпустки 3-4 тижні на старт у більшості ІТ-компаній середнього та більшого масштабу. У корпорацій (які не ІТ, але мають сотні працівників в ІТ-департаментах) — аналогічно, плюс є додаткові відпустки «за вислугу». Знаю людей (програмісти, ІТ-аналітики, які мають по 7-8 тижнів відпустки, але працювали 20-30 років у тих компаніях.
Бонуси: дуже залежить від політики роботодавця. Десь нема або щось мале, а десь до 8-10% від річного окладу. Аналогічно і акції дають. Можна викупити самому за спеціальною ціною, можна взяти в рахунок бонуса і т.д. Не тільки Амазон, а й багато великих фінансових корпорацій де пропонують.
Пенсія: десь є 50-100% match від роботодавця на кожен відкладений тобою долар на пенсію, а десь немає того. Аналогічно і в США також.
Якщо ІТ у банку чи фін.корпорації, то можна мати іпотеку за досить пільговою ставкою.
Найбільша біда з доходами — величезні податки ))). Фактично, якщо 90к і більше в рік, то відрахування (податки, соц.страхування, пенсія, бенефіти) — це десь 35-40%. Якщо виплатили бонус, чи купа овертаймів — оподатковуються вище ніж, звичайна зарплата. Виплатили пристойний річний бонус — очікуйте, що майже 50% знімуть з пейчеку і ви попадете вже в іншу категорію по податках ))). Так, тієї халяви з податками як в Україні нема ))).
Контрактори: 70+ за годину, то, думаю, десь початок. Часто присилають пропозиції від 100 доларів на годину і вище. Тут треба торгуватись. Контрактором ніби окей спробувати, але треба бути готовим, що контракт можуть зупити у будь-який момент (США, Канада — одинаково).
Десь так. Більше лінь писати ))).