Українська Манітоба
-
Я одна
-
Дуже подобається це “сприяти”.
-
Але якщо відкрити то почитати ПОСТАНОВУ КМУ, то йдеться, на сам перед, про тих громадян, які СТОЯТЬ НА КОНСУЛЬСКОМУ ОБЛІКУ. По-друге, робити такі речі ПОСТАНОВОЮ - собі у ногу стріляти. Для громадян має бути ЗАКОН. Постанова - це для виконавчої гілки влади. Тому це буде пшик. А треба було робити одразу для всіх одні правила і приймати відповідний закон, тим більше раз «ми знали та готувалися» (с)
-
схоже, з'явився реальний шанс для усіх, хто з якоїсь причини не міг, тому що був закордоном ▪️Звірка даних на призовників може проводитись шляхом обходу дворів, який санкціонує місцева влада (мер, сільський чи селищний голова); ▪️Подавати відомості про себе для військкомату можна буде через "Дію", при декларації місця проживання (порядок та механізм має розробити Міноборони). ▪️Також у постанові прописано взаємодію між Єдиним державним реєстром військовозобов'язаних та іншими державними базами даних. Тобто свіжі дані про призовника автоматично стікатимуться до військових. ▪️Приймати на роботу або навчання військовозобов'язаного зможуть лише після пред'явлення ним актуального військового квитка (у тому числі через "Дію"), або ж постановки на військовий облік. ▪️Жінки-лікарі або фармацевти, які не перебували на військовому обліку до затвердження цього Порядку, можуть працевлаштовуватися як невійськові до кінця 2026 року. ▪️На керівників підприємств поклали обов'язок сповіщати працівників про призов і доводити наказ про це їм під підпис. ▪️Дипломатичні відомства будуть вести військовий облік серед українців, які перебувають за кордоном. І "сприяти" їхньому поверненню в Україну під час мобілізації, у воєнний час та особливий період. ▪️ Усі центри зайнятості будуть подавати інформацію про безробітних військовозобов'язаних
-
Вибачте. Не в ту групу написав свє питання. Дякую.
-
Хіба зараз не так?! Надалі, будь ласка, якщо повідомлення стосується імміграції, то в імміграційний чат.
-
Привіти Все як і в інших великих аеропортах. На квитку буде вказано термінал прильоту і відльоту - краще якщо співпадають, як ні то в аеропортах є трансфер між терміналами. Далі шукаєте на табло гейт наступного вильоту і вперед. Рекомендую у Фракфурті мати не менше 1.5 годин на пересадку. У Торонто краще мати від 4х годин на пересадку, оскільки 1. Бажано встигнути зробити ворк перміт 2. Якщо з Торонто летите далі то моя рекомендація перевірити чи прилетіли з Вами валізи а Торонто і якщо вони будуть на конвеєрі забрати і перереєструвати(якщо не буде то і не паритись), бо наші з нами не долетіли, ще тиждень валізи чекали.
-
Всім привіт, таке питання , чи є в когось родичі чи знайомі , може сам хтось летить до Вінніпегу з Бухаресту 14.01 , потрібна допомога в аеропорті і як вийде супроводження до Вінніпегу жінки без мови)
-
Дякую вам!
-
Вакансія: jobs.hatch.com/job/Winnipeg-NG23-Winnipeg-Mechanical-Junior-Designer-MB/941000500/?from=email&refid=13206693500&utm_source=J2WEmail&source=2&eid=56500-202226300526-21883424500&locale=en_US
-
Доброго дня, підкажіть, будь ласка, по правилами ввезення собак до Канади. Вичитали на сайтах, що з 22 вересня діє обмеження на ввезення комерційних собак, але кого саме відносять до комерційних до кінця не ясно. По документам які мають бути я розумію, а от чи можливо взагалі заїхати з улюбленим песом - не ясно. Можливо, є контакти людини, яка може роз'яснити ситуацію. Дуже дякую заздалегідь.