Українська Манітоба
-
Ну то кажіть, люди з Львівщини здавали свої квартири по 1000 доларів, а самі жили в Німеччині на виплатах. Чи люди з Донеччини кликали до себе рускій мір. Якось так наче?
-
Пора нарешті зрозуміти, що питання порядності конкретного громадянина це не питання частини України звідкіля є він чи вона. І оці історії, які переказують українці зі словами: "от на західній України чи на східній Україні" я вважаю ганебними. Тому що тоді ви підкреслюєте не людину, а велику групу людей. Таким чином використовуючи російські наративи. Ділите людей на сорти, так би мовити.
-
-
О Боже, я Вам таких історій розкажу, і за "біженців" і за місцевих в Україні.
-
Ну, на початку 20 століття ні я, ні ви не жили. То ж у нас немає причин для такої звички. Це все російські наративи. Позбуваймося їх
-
Правильно казати не з західної, східної, північної України. А з заходу, сходу, півночі України. Можна багато розповідати історій про різну категорію людей у цій групі, проте досить ділити нашу країну!
-
І чому я не здивований...
-
А в Німеччині отримали безкоштовне житло від уряду в Берліні, бо приїхали з Західної, то ж найперші, то ж житло ще було в наявності. Переселились 2 сім'ї в одну квартиру, а ту що звільнилась здають за гроші нашим же біженцям, для яких від уряду вже не залишилось безкоштовного житла.
-
Приїхала вчителька англійської мови в Канаду, та пішла влаштовуватися на роботу, її не взяли, через низький рівень англійської та не розуміння. Це стосується тих критикантів, які самі приїхали без англійської і всім говорять, що вчіть мову і без англійської вам тут робити немає чого.