Українська Канада
-
Все не дізнаєшся. Через інтернет бачиш красиву квартиру, яку зняли "рибячим оком", а приходиш і там зовсім інше і треба шукати інше житло. Або робота, коли плануєш щось, думаєш що український досвід допоможе, а тут інший ринок, інша корпоративна культура і інші вимоги. Як би людина не готувалась, а все рівно якась адаптація потрібна. Я вже бачу, як легко "заходять" в Канаду ті, хто встиг попрацювати десь в Європі або в інших країнах.
-
Зазвичай такі люди, зіткнувшись з першими труднощами, через місяць летять з Канади зі словами як там все погано, складно і наскільки жахлива це країна! А цього всього можна було уникнути якщо б вони хоч трішки дізнались про країну і знали що їх очікує ще до вильоту туди
-
Люди намагаються адаптуватися найпростішим чином. Це природньо - зберігати енергію, нерви, настрій. Кожне досягнення людини - це зусилля, на яке витрачаються всі ці ресурси. Великі міста своєю різноманітністю дають можливість жити навіть без мови, знайти свою нишу.
-
Та норм питання. В Монреалі з приблизно таким стикаємось у людей. Бо стан психологічний може бути досить пригнічений за цих обставин.
-
Шановні співвітчизники, вирішила поділитися новиною і показати, що все можливо, якщо і не для вас, то для ваших дітей. Вчора виграла місцеві вибори мера міста Порт Хоуп Олена Ганківська - українка. Вона прибула до Канади дитиною. Тому знайте, все можливо! З мовою чи ні, мову завжди можна вивчити- будо б бажання! Ось вам трішки натхнення☺️
-
А так щоб із Фінляндії якось добратись безкоштовно є варіанти?