Українська Канада
-
Ще можу додати. Не знаю як в інших провінціях (в мене НЛ), але англійська мова яку вивчала в Україні в шкільні або університетські роки дуже відрізняється тут. Або інші слова використовують, або слова вимовляють інакше. Ще й залежить від місця звідки людина. Нещодавно познайомилась з жінкою. Вона назвала своє ім'я: Нетлі. Наталі тобто. Але промова саме така. Багато прикладів є. Важко переналаштуватися. дуже часто мені здається, що рівень мови в мене не поліпшується, а навпаки.
-
Я приїхала в Канаду з рівнем мови В2. Влаштувалась на ненайгіршу роботу. В офісі. Але.. Мова так і стоїть на В2. На роботі тільки спілкування про робочі моменти - не дуже вдається вивчити щось нове. Акцент у місцевих - вуха пухнуть. Коли я кажу щось неправильно - вони розуміють, але не виправляють. Стосовно курсів - денні. Дуже багато безкоштовних, але вдень. Вечірні є також - але до рівня В2. Нещодавно з'явилися ще одні вечірні, але постає питання з дитиною. З афтерскул забрати, кудись відвезти - знайти того, хто зможе з нею побути, встигнути на курси приїхати, бо онлайн немає. 2 години курсів. І знов за дитиною, а там вже й пізній вечір. Це складно. Якщо знайдете багато знайомих канадців и будете багато спілкуватися - може щось покращиться. Але це не точно. И це не буде С2...Схема - вивчиться мова в середовищі працює тільки з маленькими дітьми гарно.
-
На рахунок мови. Це дуже хибна думка, що ви потрапите в мовне середовище і легко мову вивчите. Реальність така, що ви тут будете пахати по 10 годин (як не 12), приходити додому і падати. Вам буде зовсім не до мови. Вчити з укр вчителями нема можливості через різницю у часі. З канадськими- дорого. Добре як знайдете якісь курси онлайн. Але честно: мені вже ввечері просто не лізе нічого в голову.
-
Тут як би сказати: вам має підійти цей ритм. Особисто мені тут кайфово. Я себе абсолютно комфортно почуваю
-
Еммм…. Тиша і спокій 😁
-
Так, а які плюси окрім кленів?))
-
Тут взагалі людей важко знайти 🤣
-
Так пусто? Де всі люди і машини?
-
Красива осінь вишиває клени...
-
Гарні фото! Дякую
-
де я пишу, що не можуть легалізуватись? Ви знаєте, які можливості легалізації в ЄС доя наших громадян були до війни, та й зараз? Я написала, що лише в 3х країнах можна було легально працювати, тому, що в інших - це було не реально! Особливо в Німеччині! Такі закони, а не люди не могли легалізуватись. в Норвегії? Офіційно можна було працювати, хіба чоловікам і то вееелиииикеее питання. Це перше. Друге - яка процедура легалізації сім'ї в Норвегії? Скільки коштує життя в Норвегії? Дешево? Автор лякає тим, через, що люди пройшли. Щоб вирватись з тої чорної роботи треба рік-два-три, в тій самій Європі, залежить, кому, як піде. Тому, ті страшилки страшні білоручкам. Нема в ЄС міграційних програм. Їх не існує. Громадянство ЄС - це шлях мінімум в 10 років і то це, лише, в кількох країнах і не факт, що отримається. Так, вам зрозуміло чому люди з ЄС їдуть в Канаду?
-
Ви не вбачаєте в своїх же словах причини і наслідка чому люди працюють по 300 годин живуть по 8 людей і не можуть легалізуватися. Некваліфікована робота погано оплачується -> треба багато працювати і заощаджувати -> багато працюєш втомлюєшся і не розвиваєшся, не знаєш мови, тебе використовують як дешеву працю -> не розвиваєшся -> твоя робота погано оплачується І так далі по колу. Це те що автор говорить, їхати працювати заради чого? Заради грошей? Так сорі там і життя дорожче, а норм зп і в Норвегії можна знайти, хоча життя там теж дороге. Проблеми в людей від нерозуміння і не підготовленості до того що їм треба
-
яке смішне 😂😂😂 Люди, які жили в Європі пройшли через це все! Зміни по 14-16 годин не хочете? Бо, зп, яка є в Польщі, не дозволяла працювати менше. Наші люди робили по 240-300 годин, щоб заробити, бо зп - копійки. Жили в кімнатах, в яких 8 людей, а часом більше. Я вже не говорю про тих, хто їздив на сг роботи. Так само, без мови - чорна робота. І середовища нема зовсім, бо на роботі наші, в хостелі наші, часу на життя нема. Щоб нормально заробити люди беруть години або кілька робіт. Тому, ці всі страшилки лишіть для білоручок, судячи з посту, таких самих, як автор. Хто один раз пройшов заробітчанський шлях - його це не злякає. Пройде ще раз. Тільки, хоча б зрозуміло заради чого. P.S. до війни ЛЕГАЛЬНО працювати можна було лише в Польщі, Чехії і Литві, решта, це все сірі схеми, які не давали можливості легалізуватись.
-
Дякую вам за відповідь!
-
Вітаю, а в Альберті (Калгарі та Едмонтон) Червоний Хрест заселяє в готелі досі?
-
Єдине ще коли це може бути якщо вас наймуть як контрактора а не як працівника, але я не експерт в цій темі тому можу помилятися, якщо це з вами сталося проконсультуйтеся з юристом
-
Він так рахує, бо буде сидіти в готелі де селяться українців і жерти в три роти. А коли попросять, поїде назад до Польщі.