Українська Канада
-
Пам'ятаю старий анекдот: іноземка до прибиральника в українському парку - "ду ю спік інгліш?" - -"Йес ай спік" - прибираючи листя бурмотить собі під носа прибиральник "а толку з мого Інязівського диплому?" 🤣 А уявіть те саме в Канаді? Різниця буде разюча в соціальному статусі і в зарплаті ! Щасти Вам!
-
Якщо Ви вже по провінційній програмі заїхали до Канади, і до отримання ПіАр змінили провінцію проживання - це порушення Вашої обіцянки жити в провінції за програмою якої Ви отримали візу. АЛЕ! То було до КУАЕТ! Зараз - приїзджайте куди хочете, працюйте де хочете, обирайте провінцію, а тоді як виберете - йдіть за провінцією на ПіАр! І не міняйте до отримання! Бо в іншій почнете те саме, чи схоже.... А про бали що віднімаються - там де чули, не слухайте.... Бали в Експрес Ентрі... Для Українців що приїхали по КУАЕТ - провінційні програми підходять.
-
Добрий день! Маю прекрасний приклад знайомої 56років - поїхала до Британської Колумбії бо її діти туди поїхали 🤦. Вже два з половиною місяці, працює в прибиранні, нею задоволені! Просять залишитися, та Вона вже знайшла кращого роботодавця, і англійська підтягується. Живе окремо від дітей. Планує пробути на робочих візах стільки скільки зможе допоки не знайде шляху отримання перманенту. Її оптимізм навіть мене заряджає! І якщо що, Ми теж зможемо підтримати! Не втрачайте надії, та розбирайтеся в усьому самі коли маєте на меті жити в Канаді! Хай вдача Вам посміхнеться привітними людьми!
-
На месте в Канаде их тоже полно. В Волмарте по 3 бакса за штуку, но они маломощные и мне хватило ее на месяц, потом сломался адаптер. Возможно это только мой неудачный опыт. Видел также практически во всех магазинах техники и в Виннерсе. Дефицита явно нет, можно купить и в Канаде.
-
😀 смішно, Вам три-п'ять посилань англійською вистачить? Чи може зібрати Вам резюме з CUAET, NBPNP, і федералки одразу? А ще додати приклади відносин українців що приїхали по КУАЕТ з роботодавцями зараз ? Яким чином люди запускаються підтримкою? Спитайте щось конкретніше, ок?
-
Amazon
-
Ну дайте посилання на нову, якщо так добре все знаєте
-
Боже, що за стара інфа? В мене на заводі зараз хлопчина 26 років прийшов, його навчили на місці (до цього був манагером). Мета у хлопця чітка - два-три місяці і на номінацію з підтримкою роботодавця. За тим буде інгліш здавати і збирати все решту для перманенту.... Які проблеми? Які роки досвіду? Тут з середини шлях розглядайте! CUAET - одним словом!
-
Є AMINA - Вони добре допомагають... Нам дуже допомогли!
-
Але потрібен рік опиту роботи близький до оферу. Якщо нема то 3 місяці у 12+ перетворюються
-
Та ви що? Серйозно знаєте питання? Особисто проходили? Я, наприклад, "машін оператор" по провінційній Нью-Брансвіка, з номінацією... 😉 А мій друг, кухарем в піцерії - по Атлантичній програмі 😄 Вже подалися на ПіАр. По англійській IELTS 3.5,4.0,4.0,4.0 - достатній 😀 А у Вас що? Які знання з цього приводу?
-
Дякую