Канадський Марк Chat
-
Добрий день! Скажіть, будь ласка, якщо прозівали термін на здачу біометрії, що можна зробити? Якщо можна? Дякую
-
Тобто наново анкету заповнювати?
-
Дякую Вам щиро!
-
На одного.
-
Формат листа: Family Name: *** Given Name: *** Date of Birth: 1900/01/30 IRCC number: *** Phone: *** Email: [email protected] The city for submission of biometric data: Lviv (або Київ)
-
Щиро дякую! Чи немає якогось зразка?
-
відправити наново лист-заявку на [email protected] щоб вас зареєстрували на здачу біометрії у візовому центрі
-
-
Привіт Марк, Підкажи, а чому ти видаляєш мій коментар про канадську медицину? Я це пишу зі свого досвіду, описую те з чим я зіткнувся. Я ж не кажу що Канада взагалі погана країна, а описую ті негативні моменти канадської медицини, з чим власноруч зіткнувся.
-
-
Дублюю сюди: Вибач, але приватна клініка в Україні - це в довоєнні часи 500 грн (при зарплаті касира в сільпо 12000) і в цей же день ти вже в свого знайомого (чи в незнайомого але першокласного професіонала завдяки сервісам по типа doc.ua) лікаря. Якщо треба- той самий окуліст - 1000 грн в приватній клініці тобі все досконально проаналізують, це буде зроблено цього ж або наступного дня. Ну може 2000 грн (нагадаю, ціни довоєнні) Це буде зроблено оперативно і за смішні гроші. А як це буде в Канаді? До сімейного лікаря вже треба ставати в чергу для попередньої консультації по телефону? Черга для консультації по телефону для того щоб стати в чергу для відвідування доктора. Клініки, наскільки я розумію, в більшості приватні, і сьогодні на сьогодні записатися практично неможливо, тебе навіть за гроші запишуть днів так на п'ять вперед. І скільки це буде коштувати, наприклад терапевт? В 500 баксів хоч вкладемось? При зарплаті в 3000-4000 чистими. В Україні і до війни зарплата в 12000 - це було у будь-якого касира в сільпо, і за 1/20 зарплати він в той же день міг потрапити на прийом до лікаря. За 150 баксів ти в той же день до лікаря в Канаді потрапиш? Окуліст. Біль. Тільки приватний, MSP його не покриває. Стоматолог. Також. Знайомий літав до Літви щоб там полікувати свої 10 карієсів + декілька коронок поставити. Разом з квитками і готелем вийшло дешевше, ніж в Канаді. Не треба про медицину, після України в Канаді ти просто перестаєш хворіти, бо на медицину сподіватися немає сенсу. Жити-то хочеш, от і не хворієш.Ну, може, якщо тобі треба якась дуже дорога операція, то тут Канада, дійсно, допоможе, не треба буде гроші всім селом збирати. Таке собі.
-
Ваша думка зарахована. Негативний досвід теж досвід. Та не все так погано. Можна пробитись до лікаря якщо дуже потрібно. Є багато ньюансів і мінусів. Раджу не зациклюватися на одному лікарі. Всі вони різні. Був в різних Walk-in,є хороші лікарі. Також і у госпіталі. Якщо по відгуках ок, то в основному це нормальне обслуговування.
-
Не треба хаяти всю медицину. Враховуйте те, яку допомогу і на якому рівні вам нададуть в госпіталі. Де все покривається страховкою. Тут небо і земля в порівнянні з Україною. Якщо невідкладний стан, емердженсі працюють якісно. Щодо дантиста, маю свій досвід: 3 пломби, нарощування стінки зубу, вся діагностика покрилась провінційними бенефітами і 1000 з робочої страховки
-
В мене знайома в Ванкувера щоб гарантовано потрапити з хворою дитиною до лікаря (одного разу була, наприклад, підозра на отит) йде в лікарню "в ніч", по ходе в 10 вечора і до ранку її дитину гарантовано оглядає доктор. Як на мене це вже занадто.
-
Також маю знайомих які по пів року чекають на огляд вузького спеціаліста, це те що в Україні зроблять за ті самі 500 грн за один день. Взагалі я все більше схиляюсь до думки що Канаді потрібно багато дешевої здорової робочої сили для роботи на тяжких низькооплачуваних роботах, на цьому багато в чому грунтується "канадський шлях розвитку" - треба дешевих іммігрантів, які повелися на гарну обгортку Канади. Ще одна цікава (як на мене) думка про проблеми медицини. Лікарів не вистачає. Іноземному лікарю дуже важко (а головне дорого) підтвердити свої знання і отримати відповідну ліцензію. Тому зарплата лікаря дуже висока. І! Лікарям не вигідно, щоб з'являлась конкуренція, інші лікарі, тому вони, як на мене, через якісь механізми лобіювання підтримують цю схему з нестачею лікарів: всі, хто при грошах в такому випадку і виграші. Ну а з іншої сторони - дешева тяглова сила, на яку усім начхати. Авжеж, тебе вилікують заплативши величезні суми лікарям з твоїх же податків. І знову простий роботяга в програші. Система.