Skip to content
  • Home
  • Categories
  • Recent
  • Tags
  • Popular
  • Users
  • Groups
Skins
  • Light
  • Cerulean
  • Cosmo
  • Flatly
  • Journal
  • Litera
  • Lumen
  • Lux
  • Materia
  • Minty
  • Morph
  • Pulse
  • Sandstone
  • Simplex
  • Sketchy
  • Spacelab
  • United
  • Yeti
  • Zephyr
  • Dark
  • Cyborg
  • Darkly
  • Quartz
  • Slate
  • Solar
  • Superhero
  • Vapor

  • Default (Lux)
  • No Skin
Collapse
Ukraine Tryzub and Canada Leaf
  1. UKRAINIANS ON THE CANADA MAP
  2. Categories
  3. Вільне спілкування
  4. UKR 🇺🇦Edmonton 🇨🇦 Chat

UKR 🇺🇦Edmonton 🇨🇦 Chat

Scheduled Pinned Locked Moved Вільне спілкування
96.8k Posts 5.8k Posters 172.2k Views
  • Oldest to Newest
  • Newest to Oldest
  • Most Votes
Reply
  • Reply as topic
Log in to reply
This topic has been deleted. Only users with topic management privileges can see it.
  • t385897444T Offline
    t385897444T Offline
    Max Vedeneev
    wrote on last edited by
    #74986
    Тобто 5$ за мак, 1$ за родзинки, 1$ за цукати, 1$ за муку 8 долларів ціна однієї, за півтори години ви готуєте дві, тобто свій час ви оцінили десь в 21$ за годину
    1 Reply Last reply
    0
  • T Offline
    T Offline
    Vlad
    wrote on last edited by
    #74987
    Ну ты просто скажи, что быстренько кэша поднять хотел и всё )) понимаем )
    1 Reply Last reply
    0
  • t165645430T Offline
    t165645430T Offline
    tohich
    wrote on last edited by
    #74988
    Справедливо, в принципе, Вы не обращайте внимания на нас нищебродов. Прийдется просто давиться холодцом и красной икрой вместо булочек с маком
    1 Reply Last reply
    0
  • t1923185309T Offline
    t1923185309T Offline
    Alex B
    wrote on last edited by
    #74989
    Так тебе рассказать где в Альберте купить драг металлы? У меня друг покупает. Фото что ты вчера видел, 1кг серебра, это подарок от него мне на др
    1 Reply Last reply
    0
  • t1923185309T Offline
    t1923185309T Offline
    Alex B
    wrote on last edited by
    #74990
    Где вы видели красную икру по 25$ за 500г?)
    1 Reply Last reply
    0
  • t1923185309T Offline
    t1923185309T Offline
    Alex B
    wrote on last edited by
    #74991
    Советую привыкать, так у «наших» всегда было. Бесплатно все хотят, «что это у вас пирожки с мясом такие дорогие, аж целых 3$ за штуку»
    1 Reply Last reply
    0
  • t5532078816T Offline
    t5532078816T Offline
    Alona Taranets
    wrote on last edited by
    #74992
    50$ = 500 гр (FreshCo)
    1 Reply Last reply
    0
  • t1923185309T Offline
    t1923185309T Offline
    Alex B
    wrote on last edited by
    #74993
    Ну так за ту же цену что и икра вы получаете в два раза больше штруделя по весу. Или сколько по вашему они должны стоить?
    1 Reply Last reply
    0
  • t385897444T Offline
    t385897444T Offline
    Max Vedeneev
    wrote on last edited by
    #74994
    Купиш в мене плов за 200 долларів? Я тобі прямо в БС відправлю поштою або в київ 2006
    1 Reply Last reply
    0
  • t5532078816T Offline
    t5532078816T Offline
    Alona Taranets
    wrote on last edited by
    #74995
    А я й не писала, що 25 Cad. Я писала, що 2 штруделя по 0,5 кг
    1 Reply Last reply
    0
  • t1923185309T Offline
    t1923185309T Offline
    Alex B
    wrote on last edited by
    #74996
    Ну так не 25$ же
    1 Reply Last reply
    0
  • t5532078816T Offline
    t5532078816T Offline
    Alona Taranets
    wrote on last edited by
    #74997
    Не треба підмінювати поняття
    1 Reply Last reply
    0
  • t1923185309T Offline
    t1923185309T Offline
    Alex B
    wrote on last edited by
    #74998
    То есть вы обесцениваете труд другого человека) Уберете мне дом за 10$ в час?
    1 Reply Last reply
    0
  • t5532078816T Offline
    t5532078816T Offline
    Alona Taranets
    wrote on last edited by
    #74999
    Ікра має безліч корисних властивостей... Корисна для очей, т.д. А чим корисне мучне? Наявністю фітинової кислоти, від якої не засвоюється в організмі ні залізо, ні цинк, ні безліч інших корисних речовин? Та й співвідношення собівартості мучного й ікри на ринку - небо і земля... Має коштувати +/- стільки, скільки коштують аналогічні товари на ринку
    1 Reply Last reply
    0
  • t1923185309T Offline
    t1923185309T Offline
    Alex B
    wrote on last edited by
    #75000
    Это тоже самое. Вы сами не хотите работать за копейки, но когда другие работают it’s ok
    1 Reply Last reply
    0
  • T Offline
    T Offline
    Pavlo Hryhorash
    wrote on last edited by
    #75001
    Свою працю звичайно треба оцінювати адекватно, але ж треба і співставляти свій виріб відносно конкурентів. Якщо в магазині умовно такий виріб 10дол, то продавати його за 25 не розумно. Простіше не виготовляти, тому що ти не можеш конкурувати в цій ніші, а не доказувати, що все ок тому, що оплата за годину середня вийшла))) Можна купити якусь піч наприклад. І виготовляти за годину 10 виробів, зменшивши кінцеву ціну виробу до адекватної.
    1 Reply Last reply
    0
  • t5532078816T Offline
    t5532078816T Offline
    Alona Taranets
    wrote on last edited by
    #75002
    Тобто Ви б купили рулет з маком за 25 Cad?)
    1 Reply Last reply
    0
  • T Offline
    T Offline
    Євген
    wrote on last edited by
    #75003
    Сделаем, Какая площадь и задачи
    1 Reply Last reply
    0
  • t5152553806T Offline
    t5152553806T Offline
    Volodymyr Kuts
    wrote on last edited by
    #75004
    По перше, handmade - завжди дорожче. По друге, ви ж не хейтите виробників хліба. Є хліб за ,95 центів, а є за 5 доларів. По третє, ну оцінила людина свою працю в таку ціну- то й що ? Зразу гнилими 🍅🍅🍅 її закидати? Бо ми ж українці 💪
    1 Reply Last reply
    0
  • t5152553806T Offline
    t5152553806T Offline
    Volodymyr Kuts
    wrote on last edited by
    #75005
    Цим треба б було пишатися. Хоча особисто мені - деколи соромно.
    1 Reply Last reply
    0

  • Login

  • Don't have an account? Register

  • Login or register to search.
  • First post
    Last post
0
  • Home
  • Categories
  • Recent
  • Tags
  • Popular
  • Users
  • Groups