Волонтери та небайдужі громадяни за сприяння Кіберполіції України створили проєкт «BRAMA», який став потужним засобом боротьби з російською пропагандою у медіа-просторі. Війна триває, і кожен з нас відчуває її наслідки. Існує можливість активно долучитися до цієї ініціативи, яка пришвидшить нашу спільну перемогу. Скористайся QR-кодом, щоб приєднатися!

Hto Ya
@t7177089694
Posts
-
UU Calgary - Українці в Калгарі 🇺🇦🇨🇦 -
UU Calgary - Українці в Калгарі 🇺🇦🇨🇦👮♀️Долучатися до проєкту BRAMA закликає Кіберполіція України. 👊🏽Цей соціальний проєкт чиститиме інфопростір від російської пропаганди. ❗️Долучившись до онлайн-спільноти BRAMA, ви зможете надсилати скарги на ворожі ресурси. Чим більше скарг, тим більша ймовірність, що його буде заблоковано. 👊🏽 Також долучайтесь до веб сайту «Чатові онлайн» Вебсайт «Чатові онлайн» розробляється Ukrainian IT HUB за підтримки Акселераційної програми Act to Support проєкту «Фенікс», що виконується Фондом Східна Європа коштом Європейського Союзу. 🙏🏼Допомагайте країні в будь-який час у будь-якому місці абсолютно безпечно для себе! -
UU Calgary - Українці в Калгарі 🇺🇦🇨🇦Комп’ютерні віруси та як від них захиститися: поради кіберполіції Комп’ютерні віруси – це різновид шкідливого програмного забезпечення (ШПЗ) з можливістю приховано і самостійно поширюватися через інтернет-мережу або портативні накопичувачі. Часто процес зараження вірусом має бути ініційований користувачем. Базові стратегії захисту від комп’ютерних вірусів: Антивірусне програмне забезпечення. Регулярне оновлення та використання антивірусів є обов’язковим для ефективного захисту. Обмеження інтернет-взаємодії. Утримуйтеся від завантаження файлів з ненадійних джерел та уникайте переходу за підозрілими посиланнями. Резервне копіювання даних. Регулярне створення резервних копій важливих файлів може врятувати вас від втрати даних.