Toronto Newcomers
-
Мені теж довелося прикласти зусилля. Перша відповідь була, що це неможливо. Були ще 2 наступні листи від мене, чому це не тільки має бути можливо, але й правильно. Уявіть, ви працюєте за контрактом в Польщі. Де вам робити вакцину? Ні Польща, ні Україна не має спільної бази. Тому неважливо, де ви зробите одну чи дві чи бустер, має бути механізм, при якому ваші права як пацієнта були захищені. Ви ж не будете у кожній країні вакцинуватися по кілька раз заради папірця. Надав підтверджуючі документи, 2 тижні переписки і вчора результат. Бюрократія і людський фактор є всюди. Треба бути готовим до цього.
-
Бо в мене був досвід спілкування с техпідтримкою - я не могла отримати в дії сертифікат сина ніяк. Це було п’ять разів і після цього кожен раз похід к лікарю, щоб він ще раз щось підправив в базі. І такі після п’ятого разу сертифікат сина з’явився в Дії , але лише у чоловіка. І техпідтримка дуже наполегливо кожен раз підкреслювала мені пісьмово - вони нічого не вносять, вони тількі зв’язують.
-
я вам більше скажу, в Канаді це теж працює. Я підтягнув собі попередні вакцини до Health Card, щоб в Канаді не виникало питань із карантином при поїздках. Інакше була б взагалі безглузда ситуація: вам треба було б у кожній країні, де ви знаходитесь, роботи по 2-3 (залежно від країни) вакцини. Завжди є вихід, треба тільки мудро підійти до питання
-
я це проходив, а вчора додав вакцину, зроблену в Торонто. Працює так: - ви відсилаєте сертифікати із qr-кодом, копію паспорта і підтвердження, що були в країні (по штампам у закордонному паспорті перевіряється). - вони перевіряють. Якщо це допустима вакцина (а не якийсь там спутик-V), то додають інформацію в базу; - відповідна вакцина підтягується до вашого акаунту (і ви у будь-який час можете її побачити). Немає значення, на чиєму балансі була вакцина - ви ж могли провакцинуватися, коли були за кордоном. І це не привід обмежувати вас у правах. Техпідтримка просто підтягне інфу про вакцинацію, а до того медпрацівники перевірять, чи вакцина була затверджена в Україні. От і все.
-
А як це ви собі уявляєте? Сертифікат з’являється в ДІі коли український лікар входить до український бази МІнЗдрава та вносить данні про зробленою їм вакцинацію, із серії вакцин, яки є на балансі клініки і були завезени в Україну. Технічна служба відповідає тількі за те, що програма ДІЇ коректно працює і підтягує інфо із бази МІнЗдрава - вони нічого не вносять в неї. Яким чином ви очікуєте в ДІЇ сертифікат вакцинації , яку зробили в Польші?
-
Але ці правила дорожнього руху в Онтаріо ( російською ) можуть бути застарілими. Напр., із квітня 2022 на 400-х freeways підняли ліміт швидкості (із 80 до 90, а в деяких до 100 чи навіть 110 на окремих ділянках). Тому раджу не робити собі медвежу послугу, а вчити англійською. Там все дуже зрозуміло написано, англійська взагалі не складна.
-
Посмотрите, файлы этой группы
-
Десь бачив російською. Але я би радив читати і здавати англійською (саме так я робив), бо особливості перекладу можуть збити вас з толку (у фб в групах уже бачив неточності перекладу, де неможливо зрозуміти варіанти відповідей). Плюс, на DriveTest інструктор буде давати вам вказівки англійською.
-
Спасибо за информацию
-
я давала украиской диаспоре фото с нашей медкарты Они зделали перевод на украинский Так же перевели сведетельство о рождении