Українська Манітоба
-
9 років назад.
-
У якому році?
-
Так.
-
Ви здавали ЗНО?
-
Я би сказав, що результат IELTS - це бал, на який ви завчили структуру тесту. І вдругу чергу, це ваше знання англійської.
-
Вивчити структуру тесту - це не важко, тим паче, що майже половина балів отримується лише за присутність на тесті ЗНО… А от питання, де вже «нарощується» складність, то там треба розуміти ще саме питання, бо може бути завуальовано дуже… Хоча, можливо, у Вашому випадку тести були простіші))) Можу скинути свої по хімії - там неможливо просто завчити відповіді, там треба розуміти матеріал та вміти складати та розв’язувати задачі…так само і по математиці…
-
Так, я свого часу здавав і IELTS теж, щоб поступити в університет. Дехто з моїх однокурсників брав додаткові курси з англійської мови, оскільки структури тесту IELTS було недостатньо для навчання англійською мовою. Вони просто сиділи і кліпали очима перших 6 місяців.
-
Сама структура змінюється? Питання - то само собою
-
Наскільки знаю, то рік від року ЗНО відрізняється і те саме з предметами. Тому й кажу, що тест - треш.
-
-
Мати знання - це одне. В університеті потрібно крім знань, також інше: критичне та аналітичне мислення, а також самодисципліну вчитися. Навіть найкращі учні школи можуть мати проблему з самодисципліною та тайм-менеджментом. Тому виключення на першому курсі це не є показник
-
Ні, краще соціального працівника) Якби в мене було друге життя, я б стала ним. В канаді престижно бути соціальним працівником?)
-
Куди сміятися? Аргументи є? Чи тільки хі-хі, ха-ха?
-
Мова йшла конкретно про те, що люди просто завчили певний набір тем, проте використовувати ці знання не вміли.
-
Умовна «складність» тесту різниться з року в рік. Принаймі 9 років тому це так було. Як на мене, то ЗНО - це спосіб заробітку для викладачів в Україні. Так, оплата праці низька, але перекласти це на кишені громадян - це не вихід.