Українська Манітоба
-
"God bless her, buuuuuut..." - це британська традиція генерувати плітки)
-
Подивився відео, дякую, схоже на засіб для миття дисків. Де воно продається?
-
Чи є в українській культурі сьогодні таке поняття як надання людині другого шансу? В навчанні і взагалі в житті? Коли я закінчила школу (середина 90х), то не було другого шансу скласти випускні іспити, наприклад. Щоб покращити оцінки в аттестаті. Отримав не дуже гарний аттестат і все — це вже на все життя. Все, кінець світу і ти дурко. А зараз як?
-
Мені здається, тут в принципі немає такої категоричності в оцінках та подібних речах. Дитина апріорі виховується в контексті, коли вона чхнула, а всі такі "Good job, Emily! Oh, our gifted baby!". Тому, я думаю, ставлення до якихось оціночних речей теж буде легшим.
-
Тут інакше побудована навчальна система. Завалите якийсь предмет - можете його потім ще раз пройти на рівні з новими предметами. І взагалі тут до навчання легше відносяться. Нема тут гонки за дипломом. Навчаються, доки не знайдуть спеціальність яка подобається.
-
Якщо у вас базова страховка з відповідальністю 500К, то візьміть тимчасово відповідальність до 2-5 млн. Ніяких дозволів на авто не потрібно, це ніхто не дивиться, якщо кажете, що авто ваше. Якщо взагалі спитають. Нас таке ніколи не питали: показав паспорт - і поїхав.
-
Басейн без такого бару це гроші на вітер Лайк
-
Десь вже наприкінці 9-го класу, студент повинен мати стратегію отримання найкращих оцінок з відповідних предметів у 10-12 класах, а також мати якесь уявлення про наступний після школи крок. Скажімо, можна мати 100% з кулінарії, драми, історії, музики але це не дуже допоможе, якщо людина хоче бути хіміком. Якщо, скажімо, GPA низький після 11 класу, то виправити у 12 класі вже буде неможливо, бо у грудні 12-го класу вже подають аплікації до універів. Також, заохочуйте дітей складати іспит з української мови, щоб отримати додатковий предмет з найкращою оцінкою. Це також піднімає GPA.