Українська Манітоба
-
Тут інакше побудована навчальна система. Завалите якийсь предмет - можете його потім ще раз пройти на рівні з новими предметами. І взагалі тут до навчання легше відносяться. Нема тут гонки за дипломом. Навчаються, доки не знайдуть спеціальність яка подобається.
-
Якщо у вас базова страховка з відповідальністю 500К, то візьміть тимчасово відповідальність до 2-5 млн. Ніяких дозволів на авто не потрібно, це ніхто не дивиться, якщо кажете, що авто ваше. Якщо взагалі спитають. Нас таке ніколи не питали: показав паспорт - і поїхав.
-
Басейн без такого бару це гроші на вітер Лайк
-
Десь вже наприкінці 9-го класу, студент повинен мати стратегію отримання найкращих оцінок з відповідних предметів у 10-12 класах, а також мати якесь уявлення про наступний після школи крок. Скажімо, можна мати 100% з кулінарії, драми, історії, музики але це не дуже допоможе, якщо людина хоче бути хіміком. Якщо, скажімо, GPA низький після 11 класу, то виправити у 12 класі вже буде неможливо, бо у грудні 12-го класу вже подають аплікації до універів. Також, заохочуйте дітей складати іспит з української мови, щоб отримати додатковий предмет з найкращою оцінкою. Це також піднімає GPA.
-
А в Канаді є gap year, коли після школи свіжий випускник йде не в університет, а волонтерити в Кенію і медитувати на Балі?
-
Так а якщо школа подає аплікацію (до речі, а як школа знає, куди передавати аплікацію? діти кажуть?), то можна і через рік потім прийти і поступити? і через два?
-
Сорі, я прочитала, що у грудні подають аплікації і якось так зрозуміла, що це сама школа подає і тому неможливо виправити. Перечитала, вибачте)
-
Тут треба реалістично дивитись також на можливості дітей та батьків. Якщо, скажімо, люди прибули до Канади 1-2 роки тому, діти вже у 10-11 класі, то може бути складно отримати хороший GPA. Є такі, що мають добрі бали, але багато не отримують високі бали, щоб конкурувати як на стипендії, так і популярні спеціальності, де по сто абітурієнтів на місце. Стипендії отримують одиниці з сотень тисяч школярів. Скажімо, на найпопулярнішу стипендію Schulich Leader Scholarships щороку школи номінують 1400 випускників, і тільки 100 отримують стипендії $100-120К. Для номінації треба мати високий бал, а щоб тебе вибрали, то, певно, треба мати 97-98%. Також, в Канаді універи не є визначальними в кар"єрі. У США, наприклад, юристом найкращих компаній ти можеш бути тільки після універу Ivy League. Ну і типу, що в найкращі компанії також беруть тільки з кількох універів. Хороший універ та хороше навчання в цьому універі може дати більший доступ до різних стажувань, типу в Гуглі чи Амазоні, однак, це не гарантує роботи там. Ну і ті компанії не дивляться особливо, чи ви закінчили універ Торонто чи Саскачевану. Все залежить від того, як ви подали себе у резюме і потім як пройшли інтерв"ю. Я проводив технічні інтерв"ю, а тому знаю, що на універ чи коледж чи GPA ніхто не дивиться. Зі мною працює колега по роботі, який закінчив комп"ютерні науки у Lakehead University у Thunder Bay.