Українська Манітоба
-
Можливо, законодавчо так і є, але чесно, я ніколи не бачила психолога, який би так себе називав, без диплому
-
На сайті сама точна інформація Вони то і на місці сфоткають (із 12 років то обов’язково), проте можуть просити також і фото принести.
-
Я думаю, що у кожного своє. Мене найбільше хвилюють питання безпеки моєї сім’ї та те, що «американський» стиль життя мені не підходить. Однак це, мабуть, не те, з чим може допомогти психолог. Загалом, я почав замислюватися про звернення до психолога після того, як став батьком, адже не хочу передати дитині свої психологічні травми чи, не дай Боже, незакриті гештальти
-
відповідно до законодавства України, у немедичних психологів немає вимог до якоїсь реєстрації чи отримання ліценції на свою діяльність. І до речі, якщо є якийсь сертифікат чи щось - то це переважнов межах якоїсь професійної спільноти чи асоціації якось напрямку (вищу писали, типу гештальт-терапія та ін.), але не на державному рівні.
-
Одне накладається на інше. Людина жила 30-40 років за однією логікою і вважала що інакше і бути не може. А потім опиняється в новому середовищі де люди живуть якось дивно і розмовляють дивно. На додачу ще і жінка каже "Нарешті я зрозуміла, що ти груба, бідна свиня. Я йду жити до нашого сусіда канадця — він чудова людина"
-
Сходіть до спеціаліста Але якщо Ви замислюєтесь про стиль життя, це оке і важливо Пошукайте паралельно інфу про інші країни і їх стиль дуже уважно Розглядали це?
-
Це так по-українськи
-
Українські батьки вони такі 😁
-
Доречі на психіатричну медсестру тут вчитись 4 роки, з обовʼязковим отриманням ліцензії. Дивно мені, що в Україні це неліцензійна професія, я того не знала…
-
На сайті зажди сама актуальна інформація - це основне. Якщо там є фото в вимогах - його треба взяти. Все просто
-
Ого жорстоко! Так і самому через пару змін можно опинитись в сусідній палаті 🫣