Українська Манітоба
-
відповідно до законодавства України, у немедичних психологів немає вимог до якоїсь реєстрації чи отримання ліценції на свою діяльність. І до речі, якщо є якийсь сертифікат чи щось - то це переважнов межах якоїсь професійної спільноти чи асоціації якось напрямку (вищу писали, типу гештальт-терапія та ін.), але не на державному рівні.
-
Одне накладається на інше. Людина жила 30-40 років за однією логікою і вважала що інакше і бути не може. А потім опиняється в новому середовищі де люди живуть якось дивно і розмовляють дивно. На додачу ще і жінка каже "Нарешті я зрозуміла, що ти груба, бідна свиня. Я йду жити до нашого сусіда канадця — він чудова людина"
-
Сходіть до спеціаліста Але якщо Ви замислюєтесь про стиль життя, це оке і важливо Пошукайте паралельно інфу про інші країни і їх стиль дуже уважно Розглядали це?
-
Це так по-українськи
-
Українські батьки вони такі 😁
-
Доречі на психіатричну медсестру тут вчитись 4 роки, з обовʼязковим отриманням ліцензії. Дивно мені, що в Україні це неліцензійна професія, я того не знала…
-
На сайті зажди сама актуальна інформація - це основне. Якщо там є фото в вимогах - його треба взяти. Все просто
-
Ого жорстоко! Так і самому через пару змін можно опинитись в сусідній палаті 🫣
-
P.S : вам так кажуть, бо сімʼя - це багато обов’язків, а обов’язки забирають багато часу, що в свою чергу розбавляє рутину. Ви можете досягнути цього в інший спосіб, який я описав вище
-
Для роботи психологом в Україні достатньо закінчити виш і отримати кваліфікацію. Я ось нещодавно отримала в Україні диплом за фахом Реабілітаційна психологія. Закінчувала заочно, друга вища. Мед.освіта не потрібна, тільки якщо для психіатра, то там потрібна. Але зараз багато в Україні навіть курси закінчують і вже починають вести практику. В Канаді потрібна ліцензія і місцева освіта, щоб вести практику.
-
Тут в Манітобі, нема такого розділення, або може я шось не так розумію 🙃