Імміграція до Манітоби
-
Так, якщо автор ще живий ))) Пару книжок, що відносно недавно були написані, я таки купляла. Бо не могла їх знайти просто в Гуглі за «download ebub free». А розчіхляти свій припавший пилом торент було лінь. Книжка ~10 баксів, це простіше, ніж лізти в торент.
-
Канадці про торенти знають. Але останні роки не користуються, бо є Нетфлікс, Прайм, Крейв, Дісней плас - все це коштує копійки. Спотіфай для музики, безкоштовний. І я вже торентами не користуюсь з цих причин. Чула, що бувало, приходили людям повідомлення від провайдера «ви качаєте піратський контент, ко-ко-ко, повідомляємо, шо це може бути незаконно». Але про випадки прям судових тяжіннь та штрафів не чула, бо згідно канадському законодавству для себе особисто можна користуватись будь яким контентом. Незаконно розповсюджувати (тобто роздавати на торентах. А качати - норм). О! Згадала. Книжки електронні я й досі піратські качаю.
-
Ех, дивлюся і плачу 😭 - за 150 Мбіт/сек з безлімітом Shaw хочуть 105 CAD на місяць без контракту, а 95 CAD з контрактом, враховуючи те, що в Україні я за 100 Мбіт/сек плачу 10 CAD. До речі, як у Канаді справи з піратством? Чи усі чесно купують книжки, фільми, музику онлайн?
-
Зауважте, що в Манітобі обидві компанії-монополісти на ринку інтернет послуг (Shaw та Bell MTS) надають роутери та інше обладнання безкоштовно, як робите з ними контракт. То ж можна не везти с собою ці девайси. Але є провайдери (наприклад, Altima), які це обладнання надають в оренду за додаткові гроші, або можна використовувати своє. Тоді ж сенс везти с собою, мабуть :)
-
Я взяв Xiaomi Redmi AX5 за $40, та якщо є $65-70, то краще вже Redmi AX6 взяти. Щоправда, є пару нюансів - там мало усіляких розширених функцій, типу підтримки IPTV чи нормального VPN. Однак те, що найбільше відштовхує - то це те, що у нього немає глобальної версії, тобто прошивка на китайській мові. Хоча у моєму випадку - я просто роздаю інтернет з кабелю у повітря для ноутбука та пари телефонів, тож налаштувати треба буде лише один раз, до того ж сторінку налаштування роутера легко перекладає вбудований перекладач браузеру Google Chrome, тож це не є проблемою. Круто ще те, що це роутер підтримує безшовну мережу MESH, тобто можна придбати декілька таких та поставити по одному на кожному поверсі й мати добре покриття в усьому будинку не перемикаючись від однієї точки доступу до іншої. Якщо ж хочеться чогось більш універсального (USB порт та розширений функціонал) й на нормальній мові, то я б дивився у бік Keenetic Giga KN-1010 чи Keenetic Ultra KN-1810, однак вони коштують принаймні в Україні $130 та $173 відповідно.
-
Згоден, я сам, якщо не в змозі знайти пристойний товар в Україні, то замовляю у Китаї. Наприклад, десь з місяць тому замовив звідти Wi-Fi роутер, тому що в нас за $40 такої ціни/якості/продуктивності не знайшов. Як-то кажуть "топ за свої гроші". Не завжди, звичайно, та інколи просто немає іншого вибору.