Імміграція до Манітоби
-
Зауважте, що в Манітобі обидві компанії-монополісти на ринку інтернет послуг (Shaw та Bell MTS) надають роутери та інше обладнання безкоштовно, як робите з ними контракт. То ж можна не везти с собою ці девайси. Але є провайдери (наприклад, Altima), які це обладнання надають в оренду за додаткові гроші, або можна використовувати своє. Тоді ж сенс везти с собою, мабуть :)
-
Я взяв Xiaomi Redmi AX5 за $40, та якщо є $65-70, то краще вже Redmi AX6 взяти. Щоправда, є пару нюансів - там мало усіляких розширених функцій, типу підтримки IPTV чи нормального VPN. Однак те, що найбільше відштовхує - то це те, що у нього немає глобальної версії, тобто прошивка на китайській мові. Хоча у моєму випадку - я просто роздаю інтернет з кабелю у повітря для ноутбука та пари телефонів, тож налаштувати треба буде лише один раз, до того ж сторінку налаштування роутера легко перекладає вбудований перекладач браузеру Google Chrome, тож це не є проблемою. Круто ще те, що це роутер підтримує безшовну мережу MESH, тобто можна придбати декілька таких та поставити по одному на кожному поверсі й мати добре покриття в усьому будинку не перемикаючись від однієї точки доступу до іншої. Якщо ж хочеться чогось більш універсального (USB порт та розширений функціонал) й на нормальній мові, то я б дивився у бік Keenetic Giga KN-1010 чи Keenetic Ultra KN-1810, однак вони коштують принаймні в Україні $130 та $173 відповідно.
-
Згоден, я сам, якщо не в змозі знайти пристойний товар в Україні, то замовляю у Китаї. Наприклад, десь з місяць тому замовив звідти Wi-Fi роутер, тому що в нас за $40 такої ціни/якості/продуктивності не знайшов. Як-то кажуть "топ за свої гроші". Не завжди, звичайно, та інколи просто немає іншого вибору.
-
Pfizer says it will not have a coronavirus vaccine until late November, allaying fears of a rush for approval before Election Day - The Washington Post www.washingtonpost.com/health/2020/10/16/vaccine-before-election-day/