Українська Манітоба
-
Багаж забирати не треба. А ось гублять часто. А як не загублять, то розіб'ють валізу. Я вже так другий місяць чекаю на компенсацію
-
Вам треба обов'язково звертатися до них. Меніе при оформленні попереджали, що якщо немає через півтори місяці - треба повторно до них йти і питати
-
можливо, якраз і говорить, що немає надлишку того ж Кальцію)))а це таки краще))
-
все шкідливе, та все є отрутою...важлива кількість))
-
Менша їх кількість - так
-
в принципі, будь-яку воду можна зробити більш м'якою...і для цього ніякої магії не потрібно)) Буквально спробуйте набрати воду та залишити її відстоятись буквально пару годин (краще трохи більше). Випадуть в осад коричневато-рожевуваті солі заліза, та, можливо, інші важкі домішки та компоненти. далі можна злити чисту воду (не взбовтуйте, щоб осад не піднявся) та прокип'ятити. Так зникнуть всі живі організми, леткі речовини (здебільного галогеновмісні) та випаде в осад Кальцій у вигляді трохи білого накипу на стінках (гашене вапно). Можна поставити фільтр...або систему зворотнього осмосу...але гадаю, що в останньому не так багато сенсу))
-
Ну просто те що чайник тут чайник чистий а в Україні ні - це більш говорить навпаки, що в України її краще було пити з крану ніж тут. Накип же робиться не з бруду якогось. З кальцію і магнію якщо не посиляюсь. Вони точно не є шкідливими для нас, навпаки. І відсутність цього накипу просто говорить про те шо хтось переживає за техніку аби рідше ламалась.
-
Суто власний досвід і відчуття. В Україні воду з під крану перестали в один момент навіть для чаю /кави використовувати, не те щоб пити. Тут же інакше, п'ю без проблем і чайник чистий. Може в інших районах Вінніпега ситуація інша.
-
Але також за останньої лінкою там видно що вода таки хлорована - це робиться для знезараження ( вбиття бактерій ) пам’ятаю хтось висловлював думку зо хлор не використовують, використовують. До цього я знаходив схему water treatment plant процессінгу і там є процедура знезараження хлоріном, ось вміст хлоріну:
-
Ок, подивлюсь
-
Якщо будете дивитись уважно там є тести у різних місцях у тому числі і «tap water” у місті
-
Якість води перевіряють після treatment plant. Потім до крану ще довгий шлях через труби і все таке інше.
-
Що тут сперичатись, я власне ставився зі скептицизмом також але Гугл знає все тож ось вам ссилки по темі: Стоматологи: www.dentalimage.ca/ask-a-dentist/why-is-there-fluoride-in-winnipeg-water#:~:text=Winnipeg%20has%20been%20adding%20fluoride,a%20bathtub%20full%20of%20water. Трохи історії (2011): fluoridealert.org/news/winnipeg-fluoride-level-in-drinking-water-lowered-to-0-7ppm-from-0-85ppm-in-response-to-new-provincial-guideline/ Результати іспитів води з під крану: legacy.winnipeg.ca/waterandwaste/water/testResults/Winnipeg.stm За останньої лінкою дивіться Anions and Nutrients / Fluoride ( хімічний елемент F )