Український Монреаль
-
Тихий режим в телефоні допомагає😂
-
Я інженер за фахом. Філологію не вчив в вузі хоча і повчився в гуманітарній школі 7 років. Інглиш я витягнув сам і філ фак там реально не треба. Тут просто справа в тому що інженеру з середнім рівнем мови реалізуватись значно простіше ніж чистому філологу.
-
З власного досвіду (бакалавр романо-германської філології) - працювала в змі :) правда, на телебаченні маленького Енергодара, але… реклама - 6 років вже тут, в Монреалі, готувала брошури та рекламу на вебсайті для fundraising company. Мистецтво - моя перша робота в Канаді взагалі, була офіціанткою в будинку для людей похилого віку. Але заснувала курс мистецтва, ще й досі є їх малюнки та нотатки для лекцій. І можу ще продовжити :)
-
кому як 😂 мені легше дається технічне ніж мови. Скільки вже намагаюся підтягнути англ мову все ніяк не виходить😂😂😂
-
Треба говорити. Години по 3 вдень😂
-
Можливо, зараз ми і бачимо, що філологія стає динозавром. ChatGPT, Grammarly, та інші сайти роблять весь переклад за нас, коригують наше спілкування та листування онлайн. Як влучно висловився «J » - ви плутаєте політологію з політикою. Щодо сфери синхроністів - то окрема каста. Тому вони і на пенсію виходять років так у 40 макс, або взагалі закінчують життя самогубством. Я дуже рада, що ви отримали диплом інженера, це неймовірно круто, та все ж залежить від здібностей :)
-
Укр освіта така укр освіта. Там ще працювати і працювати щоб хоч кудись прийти. Бо в мене потік в 150 інженерів електронщиків був. З них дай боже 30 спроектують пасивне радіо на 1 транзисторі.